Kas gi vyks?

SKILLZ Camp – tai vasaros šokių stovykla, vienijanti įvairius gavės šokių stilius. Vyksta DVI pamainos – atskiros vaikų (10-13m.) ir suaugusiųjų savaitės (14m.+). Stovykloje šokių pamokas veda ne tik numylėtieji SKILLZ treneriai, bet ir kviestiniai svečiai iš užsienio. Jūsų lauks įvairių pažangumo lygių šokių pamokos, cypher‘iai, vakarėliai ir šokių kovos! Stovykla vyks Elniakampio sodyboje (tik 28km nuo Vilniaus) – daug erdvės, tvenkinys maudynėms, net kelios erdvios salės treniruotėms bei papildomos pramogos – futbolas, krepšinis, tinklinis, lauko tenisas… Bus daug prakaito nuo šokių ir daug atgaivos gamtoje !

Seminarai

Seminarai

Vakarėliai

Vakarėliai

Jam'ai

Jam’ai

TRENERIAI

Su kuo šoksime?

J-SOUL (GER)

J-Soul – 1st Cut komandos narys. Tokių renginių nugalėtojas kaip: Urban Champs, Hip Hop International ir MoveOn Vokietijoje, Heads or Tails Battle Turkijoje, Best Show Latvijoje, American Camp Italijoje. Taip pat 1st Cut komanda 2 kartus dalyvavo Vilniaus Street Battle turnyre ir laimėjo 1-ąją vietą Show kategorijoje.

FAMOUS (JA)

Jason Nembhard (Famous) – Žinomas šokėjas iš Kingstono (Jamaika), priklauso legendinei Colo Squad komandai. Jis yra Old/Middle/New school Dancehall stiliaus specialistas. Jis taip pat yra daugybės žingsnelių ir mokė daug populiarių šokėjų.

KAPELA (FRA)

Kapela priklauso ir atstovauja “Wanted Posse” ir “Serialstepperz” komandas. Moko ir veda seminarus visame pasaulyje bei organizuoja renginį “Break down the house”. Nugalėtojas ir teisėjas tokiuose renginiuose kaip “Juste Debut”, “House Dance forever”, “Cercle Underground”, “Funkin stylez” ir kt. Jo mokymas ir meilė House kultūrai priverčia visus esančius aplink jaustis puikiai.

ALEX THE CAGE (BEL)

Alex The Cage nuo 2009 m. atiduoda visą savo laiką meninei šokio karjerai. Jau 2011-tais metais jis laimėjo vieną iš savo pirmųjų didelių renginių – ‘’Circle Underground’’. 2013-tais metais  laimėjo renginyje SDK ir tai jam buvo paskatinimas toliau keliauti, mokyti ir skleisti savo požiūrį į šokį. Alex stilius įkvėptas daugelio kitų stilių: Popping, House Dance, Contemporary, Breakdance, Capoeira ir kt.

TEO EDUARD TIDO (EST)

Teo Eduard Tido – Estijos šokėjas ir choreografas. Pradėjo šokti 2006 m. o nuo 2008 m. šokio moko kitus. Daugiausiai dėmesio savo choreografijose skiria gatvės šokių kryptims. Daugkartinis Estijos Hip-Hop čempionas.

KAMILLA (LT)

Kamilla Lil‘K – šokėja, menininkė, renginių organizatorė ir mokytoja, gimusi ir užaugusi Lietuvoje, ilgą laiką gyvenusi Londone ir nuolat keliaujanti po Europą. Tai pozityvu ir originalumu spinduliuojanti asmenybė! Kamilė gatvės šokių pasaulį atrado būdama dar 11 metų. Jau šeštus metus ją galime vadinti profesionale Hip-hop šokėja.

MAKS (LT)

Maksas yra tiesiog energijos bomba! Jis atstovauja Hip-hop ir Popping šokių stilius. Maksas šokti pradėjo prieš 8 metus. Keliaudamas ir dalyvaudamas visose įmanomose šokių kovose, Maksas yra iškovojęs nemažai pergalių abiejuose stiliuose. Jo pamokose liejasi gera energija ir kūryba, o mokiniai pasikrauna ne tik puikios nuotaikos, bet ir neįkainojamų žinių bagažą.

AUSTĖ (LT)

Austė sava ir pažįstama visiems studijos nariams draugė ir trenerė, kuri nuo rugsėjo pradėjo jau savo trečiąjį treneriavimo sezoną su Urban Choreo pamokomis. Nuo SKILLZ studijos pirmųjų dienų Austė visada kažkur čia! Hip-hop’as, popping’as, dancehall’as arba viskas kartu! Ir viskas puikiai sekasi!

EMILIS (LT)

Emilis visuomet sukasi Lietuvos gatvės šokių sūkuryje. Šokti Emilis pradėjo nuo sportinių šokių jau būdamas 5-erių metų. Po to mokėsi šiuolaikinio šokio bei gatvės šokių technikų. Šiuo metu daugiausia savo laiko skiria HOUSE šokiui ir tai daro jau 7 metus.

GUODA (LT)

Guoda (arba Guodelė) – visų mylima, gera, graži ir ji šoka HOUSE! 5 metai sportinių šokių, 7 metai Show Dance ir dar daugiau metų įvairių gatvės šokių…Viso susidaro jau solidus skaičiukas, iš kurių paskutinius septynerius metus daugiausia širdies ir darbo Guoda įdeda į HOUSE šokio tobulinimą.

DAINIUS (LT)

Dainius – profesionalus sportinių šokių šokėjas, šokantis visą savo gyvenimą. Turi gerą humoro jausmą, gražią šypseną, sodrų balsą bei nerealiai šoka uždegančius Lotynų Amerikos šokius.

RAIDAS (LT)

Raidas yra VOGUE šokio pionierius Lietuvoje. Apie save jis pasakoja kaip apie naujovių ieškantį, išsiskiriantį iš minios, laužantį standartus ir stereotipus. Raidas šoka jau devynerius metus, per kuriuos metus jis išbandė tautinius, pramoginius šokius, hip-hop, house, waacking ir šiuolaikinį šokį.

GYTIS (LT)

Jei pagalvosite apie žmogų, kuris visuomet puikiai nusiteikęs, šypsosi, neliūdi ir visus užkrečia džiugesiu, tikriausiai prieš akis išvysite Gyčio veidą. Gytis yra hip-hop ir house šokėjas ir treniruojantis Hip-hop prad. 14m.+, Hip-hop paž. 14m. ir Hip-hop prad. 8-11m. grupes. Šis charizmatiškas šokėjas šokti pradėjo prieš 10m. ir yra treniravęsis hip-hop, house, popping, locking, waacking, balley ir modernius šokių stilius. Gytis priklauso tarptautinei šokių komandai B.Family, kurios nariais yra Lietuvos ir Estijos šokėjai.

DENI (LT)

Denis (a.k.a. B-boy Deni) breiką šoka nuo 2005-ųjų metų, o šokti moko jau devintus metus. Jis yra patyręs ir gerbiamas mokytojas bei šokėjas. Su nuotaika, tačiau užtikrintai vedamos treniruotės duoda puikių rezultatų – kartą atėję į treniruotę, vaikai dažniausiai pasilieka čia ilgam ir po kiek laiko jau demonstruoja, ko išmoko.

APGYVENDINIMAS

Kur miegosime? Ką valgysime?

Elniakampio sodyba yra atokiai nuo miesto (28km nuo Vilniaus) miško apsuptyje dideliam žmonių kiekiui apgyvendinti skirta sodyba. Didžiulis pastatas, kur po vienu stogu miegos visi stovyklautojai yra puikiai įrengtas, su visais patogumais – įvairių dydžių kambariai ir kiekviename iš jų po atskirą dušą ir tualetą. Kalbant apie maistą – šalia įprasto meniu bus siūlomas ir vegetariškas,veganiškas meniu.

VIDEO IR FOTO

ATSILIEPIMAI

Daugiau atsiliepimų skaityti čia

KAINOS

Pasirink savo planą

Camper

250€

  • SEMINARAI
  • APGYVENDINIMAS
  • MAITINIMAS
  • STOVYKLOS MARŠKINĖLIAI
  • TRANSPORTAS

Camper+

260€

  • SEMINARAI
  • APGYVENDINIMAS
  • MAITINIMAS
  • STOVYKLOS MARŠKINĖLIAI*
  • TRANSPORTAS*

Super camper

270€

  • SEMINARAI
  • APGYVENDINIMAS
  • MAITINIMAS
  • STOVYKLOS MARŠKINĖLIAI
  • TRANSPORTAS

* norint transporto vietoj marškinėlių,
įrašykite pasirinkimą komentarų skiltyje

KONTAKTAI

Kaip mus rasti ir susisiekti?

 Adresas: Elniakampio kaimas, Sudervės seniūnija, Vilniaus rajonas (28 km nuo Vilniaus)

 El paštas: info@skillz.lt

 Mob.: 37067390267

Back to Top