Kas gi vyks?

SKILLZ Camp – tai vasaros šokių stovykla, vienijanti įvairius gavės šokių stilius. Vyksta DVI pamainos – atskiros vaikų (10-13m.) ir suaugusiųjų savaitės (14m.+). Stovykloje šokių pamokas veda ne tik numylėtieji SKILLZ treneriai, bet ir kviestiniai svečiai iš užsienio. Jūsų lauks įvairių pažangumo lygių šokių pamokos, cypher‘iai, vakarėliai ir šokių kovos! Stovykla vyks Elniakampio sodyboje (tik 28km nuo Vilniaus) – daug erdvės, tvenkinys maudynėms, net kelios erdvios salės treniruotėms bei papildomos pramogos – futbolas, krepšinis, tinklinis, lauko tenisas… Bus daug prakaito nuo šokių ir daug atgaivos gamtoje !

Seminarai

Seminarai

Vakarėliai

Vakarėliai

Jam'ai

Jam’ai

TRENERIAI

Su kuo šoksime?

BBOY SOKOL (BY)

Andrej Sokolovskij (Bboy SOKOL) vienos iš pačių stipriausių komandų Baltarusijoje UFOTECHNICS atstovas. Daugkartinis Baltarusijos, NVS ir Baltijos šalių čempionas. Pasaulio vice čempionas 2015 metais Vokietijoje (KIENJUICE komandos sudėtyje). Profesionalus šokėjas ir festivalių organizatorius!

VIKTORIJA (BY)

Viktoria Eremionok – šokėja, choreografe iš Minsko. Festivalių organizatore ir trenere Big Family Dance studijoje.

GOSHA (LV)

Gosha Heorhi Trushko a.k.a. Gosha – atstovaujantį Baza Dance Company, Bounty Hunters (LV), Gangsta Soul (GER) ir savo unikalų, stiprų stilių. Gosha pradėjo šokti 2007 metais ir šiuo momentu yra profesionalus gatvės šokių šokėjas ir treneris.

RAIDAS (LT)

Raidas yra VOGUE šokio pionierius Lietuvoje. Apie save jis pasakoja kaip apie naujovių ieškantį, išsiskiriantį iš minios, laužantį standartus ir stereotipus. Raidas šoka jau devynerius metus, per kuriuos metus jis išbandė tautinius, pramoginius šokius, hip-hop, house, waacking ir šiuolaikinį šokį.

AUSTĖ (LT)

Austė sava ir pažįstama visiems studijos nariams draugė ir trenerė, kuri nuo rugsėjo pradėjo jau savo trečiąjį treneriavimo sezoną su Urban Choreo pamokomis. Nuo SKILLZ studijos pirmųjų dienų Austė visada kažkur čia! Hip-hop’as, popping’as, dancehall’as arba viskas kartu! Ir viskas puikiai sekasi!

MAKS (LT)

Maksas yra tiesiog energijos bomba! Jis atstovauja Hip-hop ir Popping šokių stilius. Maksas šokti pradėjo prieš 8 metus. Keliaudamas ir dalyvaudamas visose įmanomose šokių kovose, Maksas yra iškovojęs nemažai pergalių abiejuose stiliuose. Jo pamokose liejasi gera energija ir kūryba, o mokiniai pasikrauna ne tik puikios nuotaikos, bet ir neįkainojamų žinių bagažą.

GUODA (LT)

Guoda (arba Guodelė) – visų mylima, gera, graži ir ji šoka HOUSE! 5 metai sportinių šokių, 7 metai Show Dance ir dar daugiau metų įvairių gatvės šokių…Viso susidaro jau solidus skaičiukas, iš kurių paskutinius septynerius metus daugiausia širdies ir darbo Guoda įdeda į HOUSE šokio tobulinimą.

GYTIS (LT)

Jei pagalvosite apie žmogų, kuris visuomet puikiai nusiteikęs, šypsosi, neliūdi ir visus užkrečia džiugesiu, tikriausiai prieš akis išvysite Gyčio veidą. Gytis yra hip-hop ir house šokėjas ir treniruojantis Hip-hop prad. 14m.+, Hip-hop paž. 14m. ir Hip-hop prad. 8-11m. grupes. Šis charizmatiškas šokėjas šokti pradėjo prieš 10m. ir yra treniravęsis hip-hop, house, popping, locking, waacking, balley ir modernius šokių stilius. Gytis priklauso tarptautinei šokių komandai B.Family, kurios nariais yra Lietuvos ir Estijos šokėjai.

GABIJA (LT)

SKILLZ salėse ir koridoriuose Gabiją galėjome pamatyti nuo pirmųjų studijos veiklos dienų, o nuo rugsėjo prasidėjo šeštasis jos vedamų hip-hop pamokų sezonas. Šokiai jos gyvenime – nuo pirmos klasės. Pramoginiai, šiuolaikiniai ir hip-hop’as. Arčiausiai širdies Gabijai hip-hop’as, todėl meile šiam šokiui ji dalinasi su mažiausiasiais studijos šokėjais (pradedančiųjų ir pažengusių grupėmis). Gabija puikiai su jais sutaria ir žino, ko reikia: įkvepiančio pavyzdžio, palaikymo ir gero žodžio!

DENI (LT)

Denis (a.k.a. B-boy Deni) breiką šoka nuo 2005-ųjų metų, o šokti moko jau devintus metus. Jis yra patyręs ir gerbiamas mokytojas bei šokėjas. Su nuotaika, tačiau užtikrintai vedamos treniruotės duoda puikių rezultatų – kartą atėję į treniruotę, vaikai dažniausiai pasilieka čia ilgam ir po kiek laiko jau demonstruoja, ko išmoko.

APGYVENDINIMAS

Kur miegosime? Ką valgysime?

Elniakampio sodyba yra atokiai nuo miesto (28km nuo Vilniaus) miško apsuptyje dideliam žmonių kiekiui apgyvendinti skirta sodyba. Didžiulis pastatas, kur po vienu stogu miegos visi stovyklautojai yra puikiai įrengtas, su visais patogumais – įvairių dydžių kambariai ir kiekviename iš jų po atskirą dušą ir tualetą. Kalbant apie maistą – šalia įprasto meniu bus siūlomas ir vegetariškas,veganiškas meniu.

VIDEO IR FOTO

ATSILIEPIMAI

Daugiau atsiliepimų skaityti čia

KAINOS

Pasirink savo planą

Camper

250€

  • SEMINARAI
  • APGYVENDINIMAS
  • MAITINIMAS
  • STOVYKLOS MARŠKINĖLIAI
  • TRANSPORTAS

Camper+

260€

  • SEMINARAI
  • APGYVENDINIMAS
  • MAITINIMAS
  • STOVYKLOS MARŠKINĖLIAI*
  • TRANSPORTAS*

Super camper

270€

  • SEMINARAI
  • APGYVENDINIMAS
  • MAITINIMAS
  • STOVYKLOS MARŠKINĖLIAI
  • TRANSPORTAS

* norint transporto vietoj marškinėlių,
įrašykite pasirinkimą komentarų skiltyje

KONTAKTAI

Kaip mus rasti ir susisiekti?

 Adresas: Elniakampio kaimas, Sudervės seniūnyja, Vilniaus rajonas (28 km nuo Vilniaus)

 El paštas: info@skillz.lt

 Mob.: 37067390267

Back to Top